(068) 855-12-42 | Замовити дзвінок
м. Бровари, бул. Незалежності, 39, оф. 7
au.moc.kinala@ofni
рус/укр

Повідомлення ДАБК про початок будівництваІснує два види дозвільної документації на виконання будівельних робіт: перший заявляє про початок будівництва (Повідомлення ДАБК) і другий - це про початок виконання цих робіт.

06 червня 2018

Уся нормативна база для запуску малої приватизації вже готова, передає УНН з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

«5 червня набули чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній із значною часткою державного капіталу. Таким чином, була повністю сформована нормативна база, необхідна для старту в Україні програми малої приватизації», — йдеться у повідомленні.

детальніше...
17 травня 2018

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціює модернізацію державних житлових програм, зокрема, пропонує дозволити громадянам самостійно обирати об’єкт для придбання житла за державними програмами «Доступне житло» та «Молодіжне кредитування».

детальніше...
12 квітня 2018

Урядовий законопроект зареєстрований у Верховній Раді. Кабмін пропонує дозволити підприємствам питного водопостачання розробляти, а органам місцевого самоврядування затверджувати схеми оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення.

детальніше...
Вид с высоты птичьего полета.

Пропонуються до продажу земельні ділянки в с. Зазим'я Броварського району Київської області під будівництво, особисте селянське господарство (ОСГ) та комерційного призначення загальною площею 0.4688 га.

детальніше...

Пропонуються до продажу земельні ділянки в с. Зазим'я Броварського району Київської області під будівництво, селянське господарство площею 0.19000 га.

детальніше...

Пропонується до продажу земельна ділянка в с. Зазим'я Броварського району Київської області під будівництво площею 0.18000 га.

Ділянка знаходиться на вулиці Берегова.

детальніше...

Пропонуються до продажу земельні ділянки в с. Зазим'я Броварського району Київської області під будівництво та селянське господарство загальною площею 0.74000 га.

детальніше...

Пропонуються до продажу земельні ділянки в с. Гоголів Броварського району Київської області під будівництво та селянське господарство загальною площею 0.37000 га.

детальніше...
X