м. Бровари, бул. Незалежності, 39, оф. 7
au.moc.kinala@ofni

Новини

05 квітня 2017

Уряд пропонує Верховній Раді ухвалити проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ».

детальніше...
29 березня 2017
На Урядовому порталі оприлюднено постанови про «Електронмаш» та єдиного майнового комплексу державного підприємства «Новопокровський комбінат хлібопродуктів». Ці документи були затверджені на засіданні Кабінету Міністрів від 29 березня 2017 р. — постанови відповідно № 214 та № 204.
детальніше...
11 лютого 2017

Кризи 2008-2009 та 2014-2015 рр. перетворили українські банки в супермаркети активів. Відмова платити за борги і догляд позичальників банкрутства змушує банкірів брати на свої баланси заставне майно і самостійно займатися його реалізацією. Найдорожчий і проблемний тип активу — нерухомість. Точної статистики об'єктів, прийнятих на баланси банків, немає. Але, за оцінками трьох керівників управляючих компаній з нерухомості, мова може йти про більш ніж 1000 будівель і приміщень, у всіх регіонах країни.

детальніше...
09 серпня 2016

Серпень — традиційно "сплячий" місяць на ринку нерухомості. Як стимулюють продажі забудовники і скільки вони готові тримати низькі ціни, журналісти дізналися у експертів.

детальніше...
09 червня 2016

Броварам передали повноваження архітектурно-будівельного контролю

детальніше...
05 лютого 2016

Земля це хороший актив. Не даремно головний герой культового кримінального серіалу "Клан Сопрано" говорив: "Купуйте землю, Бог її більше не робить!".

детальніше...
07 жовтня 2015

Приватні будинки в передмісті Києва за квартал подешевшали на 0,5% — до 22,1 тис. грн./кв. м, — експерт.

детальніше...
04 жовтня 2015

Створити відділ державного архітектурно-будівельного контролю Броварської міської ради Київської області (ДАБК) – таке рішення депутати ухвалили на минулій, 58-й, сесії. Відділ буде складатися з 5 осіб та підпорядковуватиметься міській раді та міському голові Броварів, а також Державній архітектурно-будівельній інспекції.

детальніше...
23 вересня 2015

1 вересня 2015 року — не тільки початок нового навчального року. Це також старт реформи системи державного архітектурно-будівельного контролю, започаткованої законом України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю (від 09.04.2015 р. №320‑VII). Законотворці вирішили віддати частину державних повноважень у цій сфері на місця. Що слід очікувати броварчанам від такої новації, розбирався «Громадський ревізор»

детальніше...
18 вересня 2015

Експерти називають новий податок на нерухомість, який торкнеться всіх без винятку українців, антисоціальним. Крім того, оподаткування комерційної нерухомості може згубно позначитися на будівельній галузі та відлякати інвесторів.

детальніше...
11 вересня 2015

Мінрегіон у листі № 7/17-6340 роз'яснив порядок прийняття в експлуатацію та проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, будівель та споруд.

детальніше...
04 вересня 2015

За період з 4 серпня по 3 вересня 2015 року вартість земельних ділянок під котеджну забудову в Київській області (14 районів) знизилася, у межах 0,21% ($4) до 1 862 долара за одну сотку.

детальніше...
26 липня 2015
Спрощення дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, децентралізація повноважень у цій сфері, створення сприятливих умов для ведення бізнесу – пріоритетні завдання Мінрегіону.

детальніше...
20 липня 2015
Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» схвалений сьогодні під час засідання Уряду.

детальніше...
03 липня 2015
До липня 2014 року стартувала ініціатива про виділення землі учасникам антитерористичної операції. Держгеокадастр звітує про результати річної роботи.

детальніше...
30 червня 2015
Про це сказав Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час селекторної наради з питань виконання заходів щодо енергоефективності.

детальніше...
24 червня 2015
За державною програмою з енергозбереження банківськими державними установами видано кредити на суму понад 100 млн гривень для компенсації суми на придбання «негазового» котла або енергоефективного обладнання та матеріалів.
детальніше...
14 червня 2015
Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Абрамовський в ході прес-конференції, що відбулася 11 червня в будинку Уряду.

детальніше...
02 червня 2015
Мінрегіоном розроблена детальна інструкція щодо практичної реалізації процедури прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.

детальніше...
29 травня 2015
Державна архітектурно-будівельна інспекція України розробила проект рішення Уряду щодо запровадження можливості подання заяви та відомостей про юридичну особу для одержання ліцензії на виконання будівельних робіт в електронному вигляді через електронну систему подачі документів на сайті:

https://e-dabi.gov.ua/

детальніше...
26 травня 2015
«Порядок дає можливість досягти основної мети Закону - оформлення прав власності на нерухоме майно, що належить громадянам, побудована в попередні роки», - повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Абрамовський.

детальніше...
18 травня 2015
Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, доповідаючи про результати діяльності Уряду на пленарному засіданні Верховної Ради України 15 травня в ході Години запитань до уряду на тему про механізм надання субсидій на житлово-комунальні послуги.

детальніше...
30 квітня 2015
Регіональні офіси з питань реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади приступили до роботи. У свій перший робочий день представники Офісів реформ працювали в Києві на підготовчому семінарі. А з 30 квітня експерти продовжать роботу в регіонах. Фінансову підтримку діяльності офісів реформ надає Асоціація міст України в рамках проекту USAID «ДІАЛОГ» згідно з Меморандумом між Мінрегіоном та АМУ.

детальніше...
23 квітня 2015
З 1 вересня 2015 року планується запуск Геопорталу Київської області з відкритим онлайн-доступом до інформації про земельні ділянки та обмежень для виключення корупційної складової при видачі дозвільних та погоджувальних документів у будівельній та земельної галузях.

детальніше...
16 квітня 2015
Приведення вартості житлово-комунальних послуг до економічно обґрунтованого рівня необхідно здійснювати одночасно з впровадженням політики енергозбереження та енергоефективності, а також підвищувати рівень надання таких послуг населенню.

детальніше...
09 квітня 2015
Для налагодження прозорого і конструктивного діалогу зі споживачами ПАТ «АК «Київводоканал» оприлюднює структуру тарифів на водопостачання та водовідведення і виконання вказаних послуг, які будуть застосовуватися з 1 травня 2015 року. Для зручності сприйняття наводимо повний технологічний цикл із забору річкової води і повернення її в природу. Кожному процесу властиві свої затрати, які відповідно відображаються в тарифі.

детальніше...
01 квітня 2015
Церемонія підписання Угоди між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для відновлення східних регіонів України, Узгодженого протоколу щодо процедурних деталей та Протоколу обговорення стосовно протидії корупції, а також Угоди між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів та дослідницьких установ та Узгодженого протоколу до неї відбулася в понеділок в Києві.

детальніше...
29 березня 2015
Китайська компанія CITIC Construction Co. Ltd буде реалізовувати крупний будівельний проект в Україні. Відповідний Меморандум підписали у четвер у Києві уповноважений Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за дорученням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, та уповноважений Компанії CITIC Construction Co., Ltd.

детальніше...
13 березня 2015
Виступ Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка під час публічного звіту Уряду про 100 днів діяльності.

детальніше...
05 березня 2015
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства обговорили актуальні і важливі для розвитку держави проекти актів законодавства, що заплановані до розгляду протягом 2015 року.

детальніше...
28 лютого 2015
24 лютого 2015 року в Держземагентстві України відбулося засідання Координаційного комітету проекту Твіннінг «Допомога в розвитку відкритого і прозорого ринку сільськогосподарських земель в Україні».

детальніше...
25 лютого 2015
Інтерв’ю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка для газети «Урядовий кур’єр» (№ 33 (5407) від 21 лютого 2015 року)

детальніше...
21 лютого 2015
Передача повноважень державного архітектурно-будівельного контролю на місця дозволить уникнути багатьох проблем, які сьогодні виникають із забудовою населених пунктів. Про це сказавши Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в Одесі 20 лютого.

детальніше...
17 лютого 2015

Станом на 14 лютого 2015 року територіальні органи Держземагентства України спільно з органами місцевого самоврядування надали дозволи на розроблення землевпорядної документації щодо відведення учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих на сході України військовослужбовців 13896 земельних ділянок. Загальна площа відведених наділів складає понад 7,6 тис. гектарів.

детальніше...
30 грудня 2014

Бюджетна децентралізація, підтверджена змінами до Бюджетного та Податкового кодексів, які напередодні схвалила Верховна Рада України, є лише одним з елементів децентралізації повноважень в державі. Про це в ефірі 24 каналу сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

детальніше...
09 грудня 2014

Для зручності підприємців, які мають намір отримати ліцензію на будівельну діяльність, Управлінням ліцензування, обстеження та паспортизації Державної архітектурно-будівельної інспекції України розроблено спеціальний практичний коментар по заповненню необхідних документів для отримання ліцензії.

детальніше...
Геннадий Зубко
03 грудня 2014

Новопризначеного Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка представив колективу Мінрегіону Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

детальніше...
27 листопада 2014

В Україні за дев'ять місяців 2014 року землевпорядники провели повторну нормативну грошову оцінку земель 1109 населених пунктів, що складає 75,6% від потреби у її проведенні на цей рік.

детальніше...
19 листопада 2014

Надання адміністративних послуг для громадян та бізнесу має стати однією з ключових функцій місцевого самоврядування. Водночас сьогоднішня ситуація в Україні, коли органи місцевого самоврядування здебільшого працюють лише на прийняття та видачу документів, а органи влади залишають повноваження щодо прийняття кінцевих рішень за собою, призводить до ускладнення процесу надання послуг, до затягування та непрозорості процедур.

детальніше...
13 листопада 2014

Мінрегіон підготував законодавчі зміни, які врегулюють питання присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.

детальніше...