Україна стала одним із засновників Європейського відділення Комітету експертів ООН з управління геопросторовою інформацією

Під час засідання четвертої сесії Комітету експертів ООН з управління глобальною геопросторовою інформацією, яка відбулася 6-8 серпня 2014 року у Нью-Йорку (США), було затверджено статут та фактично створено Європейське відділення.

Україна стала одним із засновників Європейського відділення Комітету експертів ООН з управління геопросторовою інформацією

Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету експертів ООН та стала однією з небагатьох пострадянських країн, яка брала участь у роботі оргкомітету зі створення Європейського відділення.

Участь України в міжнародних глобальних ініціативах є визнанням нашої роботи із розбудови Національної інфраструктури геопросторових даних та ще одним кроком на шляху європейської інтеграції нашої держави, — зазначив Голова Держземагентства України Сергій Рудик під час проведення засідання Комітету.

Впровадження Національної інфраструктури геопросторових даних є основою для кадастрових та моніторингових систем, їх використовують у навігації, транспорті, аграрному комплексі, обороні тощо.

На сьогодні переважна більшість інформації, яка описує територію України, зберігається у паперовому вигляді, має різну актуальність та повноту. Це призводить до ускладнення прийняття швидких та вірних рішень щодо управління територіями, втрати часу, ресурсів й державних коштів. У сучасних умовах, в яких опинилася наша держава, це також істотно впливає на інформаційну безпеку країни та її обороноздатність.

– Впровадження Національної інфраструктури геопросторових даних в Україні забезпечить прозорість та залучення інвестицій, а також дозволить скоротити витрати бюджетів усіх рівнів, створить можливість моделювання надзвичайних ситуацій та шляхів їх ліквідації, забезпечить усі види аналізу для обґрунтування економічного розвитку нашої країни, — зазначив Голова Держземагентства України Сергій Рудик.

Перше засідання Європейського відділення Комітету експертів ООН з управління глобальною геопросторовою інформацією відбудеться у вересні цього року в Молдові, під час якого буде затверджено персональний склад відділення.

Джерело: land.gov.ua

Ну, а фірма «Аланик» вже прямо тут і зараз надає послуги по розробленню детальних планів територій з європейською якістю!