Зовнішнє газопостачання

Проект системи газопостачання – це початковий етап для постачання газу в будівлі. Розробляється цей проект відповідно до схеми газопостачання України, яка затверджена на основі схем, проектів та планів, що відповідають умовам конкретних населених пунктів і ДБН. Грамотно складений проект передбачає всі нюанси, що можуть статися під час монтажу газопроводу.

Порядок проектування системи газопостачання включає:
Зовнішнє газопостачання
  • Визначення власника газопроводу, об’єкта або установи, від якої буде прокладатись газопровід до будівлі;
  • Огляд об’єкта інженерною бригадою, яка зробить відповідні заміри. Також разом з інженером-проектувальником погоджується вид опалювального устаткування, місце встановлення устаткування та газових приладів, а також детально визначається схема прокладання газопроводу по місцю.
  • Зібрати пакет документів на отримання технічних умов (ТУ). У цьому документі зазначається місце приєднання до основного газопроводу та перелічуються основні вимоги до майбутньої системи газопостачання.

У нашій компанії ви можете замовити повний пакет послуг щодо проектування системи газопостачання, а саме збір необхідної документації та узгодження у відповідних інстанціях, розробку проекту та професійну консультацію стосовно схем, планів та устаткування.