Повідомлення ДАБК про початок будівництва

Існує два види дозвільної документації на виконання будівельних робіт: перший заявляє про початок будівництва (Повідомлення ДАБК) і другий — це Декларація ДАБК про початок виконання цих робіт.

Уведомление ГАСК о начале строительства

Якщо будівельний об'єкт не є об'єктом, будівництво якого відбувається на підставі спеціального паспорта, і ви вже отримали містобудівні умови і обмеження, то для того, щоб почати виконання будівельної діяльності вам доведеться заповнити і подати в Інспекцію ДАБК Повідомлення про початок будівельних робіт.

Повідомлення ДАБК про початок будівельних робіт

Повідомлення ДАБК заповнюється у двох примірниках. У цей документ вносяться дані про генерального проектувальника і підрядника, який відповідальний за технагляд за будівельним процесом. Всю цю інформацію потрібно викласти точно і правильно, щоб уникнути проблем і перешкод у подальшому. Крім цього, до двох екземплярів Повідомлення (Декларації) слід прикріпити заява-дозвіл на обробку особистих (персональних) даних. Далі все це подається в місцеву або ж обласну Державну архітектурно-будівельну інспекцію, яка буде контролювати ваші подальші дії.

За законом вказаний термін реєстрації — 5 робочих днів. Якщо ж по закінченню цього періоду і закінчення 10 робочих днів вам не видали зареєстровану копію Повідомлення (Декларації) або відмови в реєстрації цього документа, то 11 робочий день вважається днем реєстрації. Тільки тоді будівельна компанія вправі розпочати роботи по зведенню об'єкта. Інакше дії вважаються незаконними і обкладається величезними штрафами.

Вартість оформлення повідомлення про початок будівельних робіт

ПослугаТермін оформленняВартістьЗамовлення
Житловий або садовий будинок14 днів80 грн/м2