Документальне оформлення будівництва

Для контролю за будівництвом і видачею будівельних ліцензій спеціально створена і діє Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю (Інспекція ДАБК).

Державний архітектурно-будівельний контроль — це сукупність заходів, спрямованих на дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт.

architecture-1857175_1280

Інспекція ДАБК виконує дозвільні та реєстраційні функції, бере участь у державній політиці будівництва і здійснює контроль над ним.

Основним завданням ДАБК, безумовно, є її реєстраційна функція. Інспекція видає дозволи не тільки про початок будівництва, але і про старт підготовчих робіт і здачі в експлуатацію. Крім цього, вона перевіряє об'єкт на його відповідність будівельним правилам і стандартам, бере участь у розслідуванні аварій та інших випадків на будівництві. В обов'язки Інспекції також входить контроль за дотриманням умов ліцензійних угод, безпосередня видача ліцензій (пов'язана із створенням об'єктів архітектури).

Якщо у вас немає можливості, часу або бажання самостійно займатися документальним оформленням будівництва, то ми зробимо це для вас і за вас.

Список документів, які ми можемо отримати:

Інспекцію ДАБК будівельники та архітектори часто недооцінюють і ігнорують вимоги законодавства про отримання різних дозволів інспекції. А дарма: штрафи за незаконне будівництво, які може накладати Інспекція ДАБК, істотні.