Уряд оприлюднив постанови про приватизацію двох важливих державних об‘єктів

На Урядовому порталі оприлюднено постанови про приватизацію державного підприємства «Електронмаш» та єдиного майнового комплексу державного підприємства «Новопокровський комбінат хлібопродуктів». Ці документи були затверджені на засіданні Кабінету Міністрів від 29 березня 2017 р. — постанови відповідно № 214 та № 204.Уряд оприлюднив постанови про приватизацію двох важливих державних об‘єктів

Проекти постанов були розроблені та подані Уряду Фондом державного майна з метою забезпечення приватизації двох державних підприємств. Прийняття постанов дозволить Фонду здійснити заходи, пов'язані з підготовкою умов приватизації зазначених підприємств, створити сприятливі умови для залучення інвестицій на них та надходження коштів до Державного бюджету.

Після передачі цих об‘єктів ФДМУ та затвердження КМУ умов продажу, Фонд проведе прозору приватизацію цих об‘єктів. ДП «Електронмаш» входить до сфери управління МЕРТ, комбінат хлібопродуктів — Мінагрополітики.

Нагадаємо, що, зокрема, ДП «Електронмаш» спеціалізується на виробництві комп'ютерних станцій ІНПАРКОМ, силової електроніки, електронних контрольно-касових апаратів, автоматичних систем обліку газу, систем комерційного обліку та сплати за енергоресурси та комунальні послуги.

Джерело