Україна повністю готова до запуску малої приватизації

Уся нормативна база для запуску малої приватизації вже готова, передає УНН з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

«5 червня набули чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній із значною часткою державного капіталу. Таким чином, була повністю сформована нормативна база, необхідна для старту в Україні програми малої приватизації», — йдеться у повідомленні.

Україна повністю готова до запуску малої приватизації

У міністерстві зауважили, що згідно з Законом «Про приватизацію державного і комунального майна» мала приватизація буде відбуватись через електронну систему ProZorro.Продажі. Мова йде про продаж об’єктів державної або комунальної власності (єдині майнові комплекси держпідприємств та пакети акцій суб’єктів господарювання, понад 50% статутного капіталу яких належать державі). При цьому вартість активів таких об’єктів не має перевищувати 250 млн грн.

«Ми чітко, крок за кроком, наближаємось до старту малої приватизації. Вперше в історії країни вона буде відбуватись виключно на відкритих електронних аукціонах. Спочатку був ухвалений новий закон, тепер розроблена вся необхідна нормативна база. У найближчі тижні мають з’явитися перші лоти в системі», — звернув увагу перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов.

Джерело