Поштові адреси присвоюватимуть органи місцевого самоврядування на безоплатній основі, - Дмитро Ісаєнко

Мінрегіон підготував законодавчі зміни, які врегулюють питання присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.

У міністерстві очікують, що в недалекому часі парламент схвалить зміни до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про поштовий зв’язок». Зміни визначають порядок і умови присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко.

Поштові адреси присвоюватимуть органи місцевого самоврядування на безоплатній основі, - Дмитро Ісаєнко

Він пояснив, що на сьогодні питання присвоєння поштової адреси чітко не врегульовано законодавством. А її наявність обов’язкова для здійснення реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна та розпорядження ним.

«Наше завдання — визначити на рівні закону загальні засади присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Законодавчі зміни встановлюють, що місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах населених пунктів, а районні державні адміністрації — поза межами населених пунктів присвоюють поштові адреси об’єктам нерухомого майна. Більше того, ми визначили вичерпний перелік документів, які необхідно буде подати для присвоєння поштової адреси і чіткий термін для здійснення органом місцевого самоврядування такої процедури — це сім робочих днів з дня отримання від замовника будівництва або власника такого об’єкта відповідної заяви», — сказав Дмитро Ісаєнко.

Він наголосив, що змінами передбачено присвоєння поштової адреси на безоплатній основі.

У разі ж, якщо ви цінуєте свій час, то отримати поштову адресу легко і просто вам допоможуть спеціалісти компанії «Аланик».

Дмитро Ісаєнко також висловив сподівання, що новообрана Верховна Рада підтримає таку ініціативу Мінрегіону.

Джерело: Мінрегіон